Does my daily life look yours? Γενικά

Διαδικτυακή Συνάντηση συνεργαζόμενων σχολείων !

Διαδικτυακή Συνάντηση συνεργαζόμενων σχολείων

Οι μαθητές της Β, Γ, Ε και ΣΤ τάξης είχαν σήμερα τη χαρά να γνωρίσουν διαδικτυακά τους μαθητές των σχολείων από την Ελλάδα, την Τουρκία και την Ισπανία με τους οποίους πραγματοποιείται το Ευρωπαϊκό Πρόγραμμα etwinning  “Does my daily life look like yours?”. Οι μαθητές αντάλλαξαν την εμπειρία τους από τη συμμετοχή τους στο πρόγραμμα και μοιράστηκαν τις απόψεις τους για το τι τους φάνηκε ενδιαφέρον μέχρι στιγμής.

Εκπ/κοί: Αρμένου Α., Αποστολίδου Μ., Γαβρά Γ., Ασλανίδης Χ., Γιαννόπουλος Σ..

Online Meeting – Etwinning School Collaboration

Students of the 2nd, 3rd, 5th and 6th class had the joy to meet online the students from Greece, Turkey and Spain  with whom we collaborate in the etwinning program “Does my daily life look like yours?”. The students shared their experience from taking part at the program and spoked about what was more interesting so far.

Teachers: Armenou A., Apostolidou M., Gavra G., Aslanidis X., Giannopoulos S.

IMG 20240321 202048